Gaśnice to nasz żywioł! Ognia się nie boimy!

Najwyższe skuteczności gaśnicze w najniższych cenach” – tak brzmi motto przyświecające od trzech lat nowym właścicielom firmy Gaz-Tech Sp. z o.o. Firma specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości gaśnic oraz zbiorników ciśnieniowych dystrybuowanych na terenie całej Polski oraz za granicą. Produkowany sprzęt posiada świadectwa dopuszczenia do stosowania w ochronie przeciwpożarowej (zgodność
z normą EN-3-7 i dyrektywą ciśnieniową 2014/68/EEC) oraz charakteryzuje się wysoką jakością i estetyką wykonania oraz niezawodnością działania.

Mając na uwadze „Najwyższe skuteczności gaśnicze..” właściciele wyszli ze słusznego założenia, że wiele tragedii ludzkich można byłoby uniknąć gdyby umiejętnie i w porę użyć dobrego, podręcznego sprzętu gaśniczego. Przeznaczyli trzy lata na próby oraz badania najlepszych europejskich środków gaśniczych. Dzięki zdobytej wiedzy oraz ogromnej ilości doświadczeń w niemieckich i francuskich laboratoriach skonstruowali „ekstremalnie mocne" gaśnice. Obrazując powyższą właściwość możemy podać przykłady:

·         Gaśnica kuchenna dwulitrowa gasi piętnaście razy większy pożar od innych dostępnych na rynku gaśnic /zamiast 5 litrów oleju gasi 75 litrów/.

·         Gaśnica proszkowa czterokilogramowa jest w stanie ugasić większy pożar niż niektóre gaśnice sześciokilogramowe.

·         Nowa sześciolitrowa gaśnica płynowa oprócz tego, że jako jedyna gasi 233 litry paliwa lotniczego /heptanu/, dodatkowo jest w stanie ugasić 75 litrów oleju jadalnego – co czyni ją idealną gaśnicą

do gastronomii, jak i do domu.

Drugą część ich motta realizują poprzez maksymalną automatyzację zakładu, doskonałą organizację procesu produkcyjnego, a co za tym idzie wielokrotnie wyższą wydajność na zatrudnionego pracownika. Ograniczając administrację do niezbędnego minimum stworzyli możliwość sprzedaży finalnych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Natomiast sieć przedstawicieli handlowych i autoryzowanych serwisów firmy pozwala na sprawną obsługę klienta w zakresie sprzedaży, konserwacji i naprawy gaśnic.Zapraszamy serdecznie Państwa do współpracy!

 

Najwyższa jakość w najniższej cenie!